Sunar - prémium

Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který je díky svému jedinečnému složení co nejblíže mateřskému mléku. Obsahuje totiž unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte.

Sunar navíc jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán. Se Sunarem premium nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat! 

 

Náhledy...

Sunar complex

Pro správný růst a celkové pohodlí Vašeho dítěte je podstatné i správné zažívání.

Zejména u kojenců a batolat je klíčové zajistit jeho vývoj tou nejlepší stravou. Sunar complex díky svému unikátnímu složení přispívá k celkovému pohodlí Vašeho dítěte a pomáhá zajistit jeho správný růst a harmonický vývoj. Obsahuje totiž naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti.

Náhled - Sunar complex

Sunar kašičky

Když už je mateřské mléko nedostačující, začíná se s postupným zaváděním prvních příkrmů. Sunarka kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu, které přispívají ke správnému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Obsahují totiž naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Můžete si vybírat z široké nabídky variant kaší v mnoha lahodných příchutích. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí.

Náhled - Sunar kašičky